ماشاوره و آموزش روابط جنسی و زناشویی برای زوجین

چگونه علاقه ی خود را همسرم نشان دهم؟

نویسنده :سودا امیری
تاریخ:چهارشنبه 30 مهر 1393-11:53 ق.ظ

چگونه علاقه ی خود را همسرم نشان دهم؟

چگونه علاقه ی خود را همسرم نشان دهم؟

مردان باید در وظایف منزل به طور مساوی با همسرانشان سهیم شوند. حتی وقتی که هر دو زوج بیرون از منزل کار می کنند، اغلب زن اکثر کارهای خانه را انجام می دهد.زنان به صورت موفقیت آمیزی خود را از کار منزل به بازار کار انتقال می دهند، اما مردان در این مورد که هم کار خانه را انجام دهند و هم کار بیرون، موفقیت آمیز عمل نمی کنند. کار منزل معمولاً یکنواخت، به شدت تکراری و “تمام نشدنی” است!

به گزارش خبرگزاری برنا،با این حال شواهد قابل توجهی وجود دارد که زوجینی که روابط مبتنی بر تساوی بیشتری دارند، روابط بهتری با هم دارند. هرچه بیشتر زوجین قادر باشند در رهبری منزل، تصمیم گیری، و وظایف مربوط به خانه، سهیم شوند، رضایت مندی و خوشحالی آنها بیشتر می شود. در حقیقت روشی که یک مرد می تواند از آن طریق نشان دهد که همسرش را دوست دارد، این است که در کار منزل با او سهیم شود.

در روابط برابر زن و مرد، نقش ها قابل انعطاف هستند. در ارتباط با خانه و دنیای کار، زوجین آنچه را دوست دارند، آنچه را که راحت هستند، آنچه را که در انجام دادن آن توانا ترند و آنچه را که یا حداکثر در مورد تقسیم کار مناسب به نتیجه رسیده اند انجام می دهند. به علاوه افراد به طور آگاهانه نقش های خود در روابط را انتخاب می کنند، تا اینکه نقش ها به وسیله ی اجتماع به آنها اجبار نشود.

وظایفی که یک زن یا مرد در ارتباط با خانه انجام می هد، می بایست بر اساس علائق و مهارتها باشد تا جنسیت آنها!

محققین دریافته اند که وظایف منزل یکی از عمومی ترین دلایل عدم توافق بین زوجین است. مبارزه بر سر اینکه چه کسی و با چه کیفیتی آن را انجام می دهد، مسئله اغلب ازدواج هاست!
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات